שירותי ארכיב משלימים

על מנת להפיק את מירב התועלת מארכיון מסמכים דיגיטאלי בק אופיס מספקת ללקוחותיה סל מוצרים שלם המהווים מוצרים משלימים לארכיון המסמכים של בק אופיס:

  • בניית אינדקס הארכיון – ע"מ להביא למקסימום את יכולות הארכיון החדש שלכם, הארכיון הדיגיטאלי חייב להיות בנוי על אינדקס חזק, יעיל וחכם שנבנה בהתאמה מושלמת עבורכם. אין תבנית קבועה לאינדקס. בסופו של תהליך, האינדקס הזה הוא המאפשר את השליפה המהירה והיעילה של המסמכים שלכם מהארכיון הדיגיטאלי.

  • שירותי סריקת מסמכים – ליבת השירותים המוענקים ללקוחות החברה והחלק המרכזי בכל ארכיון דיגיטאלי המיוצר על ידה. בתהליך זה ניתן למנות את הכנת החומר לסריקה, הסריקה עצמה (מסוגים שונים: גדלי נייר שונים, מפות, שרטוטים, מודעות, תמונות, ספרים, רזולוציות שונות וכיו"ב) והחזרת החומר למצבו המקורי.

  • חתימה דיגיטאלית – החתימה הדיגיטאלית נועדה למנוע אפשרות עריכה של מסמכים סרוקים בתוכנות גרפיות שונות (לדוג' פוטושופ, צייר וכו'). כתוצאה משינויים שנעשו בחוק העדות מסמך סרוק החתום דיגיטאלית קביל כראיה בבית המשפט. בק אופיס מספקת ללקוחותיה, עפ"י דרישה, חתימה דיגיטאלית המוכרת ע"י משרד המשפטים וקבילה כראיה בבית המשפט.

  • זיהוי תווים אופטי – OCR-Optical Character Recognition – המרת תווים ממסמך סרוק למסמך בר עריכה וחיפוש.

  • גריסת המקור – עם קבלת אישור מהלקוח בק אופיס תדאג לביעור והשמדת חומרי המקור שנסרקו או לחילופין תדאג להובלתם לכל מקום שייבחר ע"י הלקוח.

    שומרים חכם שומרים סרוק
    התקשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר: 08-6900978